Strona głównaModaBiżuteria na Walentynki – jaką wybrać?

Biżuteria na Walentynki – jaką wybrać?

Grudzień to czas gorączkowych poszukiwań prezentów gwiazdkowych. Wiele osób od dawna wie, co podarować bliskim, inni w ostatniej chwili korzystają z dostępnych w Internecie rankingów najlepszych prezentów gwiazdkowych. Wysokie pozycje w podobnych rankingach zawsze zajmuje biżuteria. Nie inaczej będzie w przypadku prezentów walentynkowych. Biżuteria na Walentynki sprawdza się idealnie, ale jak ją kupować, by osoba obdarowana szczerze ucieszyła się z prezentu?

Biżuteria dla kobiet i mężczyzn

Kobiety kochają biżuterię i to przede wszystkim one dostają w prezencie błyskotki od swoich mężczyzn. Ale Walentynki to szczególny dzień w życiu zakochanych i wówczas wypada wręczyć biżuterię nawet temu mężczyźnie, który nieszczególnie lubi obwieszać się świecidełkami. Ważne, by prezent wybierać z głową i kupić coś, co rzeczywiście mężczyzna będzie chciał założyć.

Dobry sklep z biżuterią oferuje szeroki wybór biżuterii damskiej i męskiej. Dostępne są kolczyki, bransoletki, łańcuszki, pierścionki, zawieszki, ale także gadżety, które nie są typową biżuterią, a więc spinki do mankietów, spinki do krawata, ozdoby do włosów, breloki. W asortymencie sklepu z biżuterią znajdują się również zegarki. Tak szeroki wybór przedmiotów przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn sprawia, że wybranie idealnego prezentu walentynkowego jest dużo łatwiejsze. Co prawda trzeba obejrzeć i porównać większą ilość biżuterii, ale znacząco wzrasta szansa na zakup tego, co naprawdę spodoba się drugiej połówce.

Biżuteria na Walentynki – jak wybierać?

Przede wszystkim warto zastanowić się, czy chcemy kupić prezent uniwersalny, czy taki, który stricte kojarzy się z Walentynkami. Warto kierować się tym, co na temat użyteczności prezentów sądzi druga osoba. Jeśli lubi przedmioty użyteczne, praktyczne, uniwersalne, które może nosić zarówno na co dzień, jak i od święta, warto sięgnąć po sprawdzone, klasyczne rozwiązania i uniwersalne motywy. Natomiast jeśli lubi celebrować chwile i dostawać prezenty spersonalizowane, śmiało można pokusić się o łańcuszek z zawieszką w kształcie serca i wygrawerowanym wyznaniem miłości.

Zawieszka nieskończoność

Rodzaj i kolor biżuterii walentynkowej

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru biżuterii na prezent? Na pewno ważny jest rodzaj biżuterii. Nie kupujmy kolczyków kobiecie, która nie ma przekutych uszu. Nie wręczajmy brzęczącej, masywnej ozdoby na nadgarstek komuś, kto nie znosi zahaczających o wszystko bransoletek. Nie kupujmy chokerów osobie, która unika noszenia krótkich łańcuszków, a woli naszyjniki, które wydłużają szyje i podkreślają dekolt. Nie bez znaczenia jest też kolorystyka biżuterii. Jeśli dana osoba nosi wyłącznie złoto lub wyłącznie srebro, powinniśmy to uszanować. A jeśli sięga raz po przedmioty złote, raz po srebrne, wybierzmy to, w czym jest jej bardziej do twarzy. Osoby o chłodnym typie urody lepiej wyglądają w biżuterii srebrnej, zaś ciepłe typy urody bardzo lubią się ze złotem.

Biżuteria na Walentynki – motywy miłosne

Jeśli chodzi o prezent walentynkowy, dużym zainteresowaniem cieszy się biżuteria zdobiona motywami miłosnymi. W grę wchodzą wszelkiego rodzaju serduszka, znak nieskończoności, splecione symbole Marsa i Wenus, gołąbki, napisy „love” i „forever”.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments