Strona głównaDom i OgródWanny z hydromasażem – luksusowy relaks w zaciszu własnego ogrodu

Wanny z hydromasażem – luksusowy relaks w zaciszu własnego ogrodu

Popularność basenów i wanien ogrodowych z hydromasażem cały czas rośnie. Zdarza się, że klienci wybierają obydwa rozwiązania, albo tylko jedno z nich. Nie zawsze w ogrodzie jest wystarczająca ilość miejsca na budowę dużego basenu, ale wannę z hydromasażem da się rozsądnie ulokować. Nie ma lepszego miejsca na domowe SPA niż pełen zieleni ogród.

Ogrodowa wanna z hydromasażem

Wanny ogrodowe z hydromasażem to popularne rozwiązania w zacisznych ogrodach, doskonale odgrodzonych od sąsiednich działek. W przeciwieństwie do jaccuzzi umieszczonego na publicznej pływalni, prywatna wanna jest zawsze dostępna, a korzystanie z niej nie oznacza konieczności znoszenia krytycznych spojrzeń osób trzecich. Poza tym właściciel prywatnej wanny z hydromasażem samodzielnie decyduje o sile masażu i może dostosować działanie urządzenia do własnych potrzeb.

Jaccuzzi ogrodowe nie jest nowym wynalazkiem. W Stanach Zjednoczonych podobne instalacje wykonuje się od lat. Natomiast wanny ogrodowe w polskich warunkach stały się popularne rzeczywiście stosunkowo niedawno, ale dziś ich popularność kształtuje się na wysokim poziomie. Wanna z hydromasażem to luksus i komfort w zaciszu własnego ogrodu.

Wanna z hydromasażem – jaką wybrać?

Jeśli chcemy, by ogrodowe jaccuzzi spełniało swoją funkcję i zachowało świetny wygląd na lata, nie powinniśmy oszczędzać na materiałach. Najdłuższą żywotność zdecydowanie posiada stalowa wanna z hydromasażem. Oczywiście nie chodzi tu o zwykłą stal, a o stal nierdzewną, która jest materiałem przyszłości. Stalowa niecka z hydromasażem jest odporna na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, w tym również mrozu i ostrego słońca. Niecka ze stali nie odkształca się, nie traci koloru. Nawet po kilkudziesięciu latach użytkowania zachowuje wspaniały wygląd.

Warto też dodać, że niecki basenowe ze stali nierdzewnej mogą przyjmować dowolny rozmiar i posiadać różnorodne, wskazane przez klienta, wyposażenie. Stal nierdzewna umożliwia także późniejszą rozbudowę niecki.

Długie i relaksujące kąpiele o dowolnej porze roku

Konstrukcja stalowej wanny z hydromasażem oraz systemy, w jakie została wyposażona, sprawiają, że korzystanie z niej możliwe jest nie tylko w okresie wakacyjnym, ale również zimą. Długie i ciepłe kąpiele z bąbelkami to nieopisana przyjemność, zwłaszcza kiedy pogoda zbyt wielu przyjemności nie dostarcza, a w wannie zainstalowano atrakcyjne oświetlenie LED.

Oczywiście podczas korzystania z wanny ogrodowej zimą należy pamiętać o bezpieczeństwie i własnym komforcie. Nie zaleca się korzystania z wanny, gdy w pobliżu nie ma nikogo z domowników, kto w razie potrzeby mógłby błyskawicznie dostarczyć ciepłe okrycie. Warto również pamiętać o oczyszczeniu terenu wokół wanny, tak by zminimalizować ryzyko poślizgu na lodzie podczas wchodzenia i wychodzenia z jaccuzzi.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments