Strona głównaPoradyCzym wyróżniają się zegarki Ice Watch?

Czym wyróżniają się zegarki Ice Watch?

Markowe produkty nie zawsze różnią się w sposób znaczący od tańszych zamienników, ale w przypadku biżuterii i zegarków różnice są ogromne. Tania sztuczna biżuteria dość szybko traci blask i kolor, tarcze zegarków ulegają wytarciu, a umieszczony w nich mechanizm przestaje dokładnie odmierzać czas. Aby zapobiec przykrym niespodziankom, lepiej zainwestować w markowe produkty. Bardzo ciekawą propozycję stanowią zegarki Ice Watch.

Sprawne działanie i efektowny wygląd zegarka

Niektórzy sięgają po zegarek wcale nie po to, by zawsze mieć pod ręką sprawnie działający czasomierz. Dużo większą wagę przywiązują do estetycznej funkcji zegarka, uznając go za modny gadżet, dzięki któremu stylizacja nabiera charakteru. Nie oznacza to jednak, że nie zwracają uwagi na działanie zegarka. Przeciwnie – funkcjonalność produktu i precyzja w działaniu są jednymi z głównych czynników skłaniających do zakupu markowych produktów.

Manufaktura zegarmistrzowska Ice Watch

Markowe zegarki Ice Watch to produkty łączące precyzyjne działanie i wysoką funkcjonalność z ciekawą stylistyką. Manufaktura zegarmistrzowska Ice Watch dokłada wszelkich starań, by na każdym etapie produkcji używano wysokiej jakości materiałów i zwracano uwagę na detale. Proces produkcyjny poddawany jest wnikliwym kontrolom, dzięki czemu do sklepów nie trafiają wadliwe egzemplarze. Zwróćmy uwagę, że nierzadko chodzi o sklepy znacznie oddalone od siedziby belgijskiej firmy, bowiem marka zdobyła popularność w całej Europie, a nawet poza obszarem Starego Kontynentu.

Ice Watch uznawana jest obecnie za jedną z najprężniej rozwijających się manufaktur zegarmistrzowskich. Marka powstała w 2007 roku, a więc stosunkowo niedawno. Mimo to zegarki Ice Watch zdążyły zdobyć uznanie na całym świecie.

Zegarki Ice Watch – co je wyróżnia?

Zegarków Ice Watch nie sposób pomylić z produktami żadnej innej marki. Dlaczego? Ponieważ wyróżnia je charakterystyczny kształt oraz materiały. Zdecydowana większość zegarków wykonana jest ze wzmocnionego, ale elastycznego tworzywa sztucznego. Przy czym silikonowe paski nie są doczepione do koperty za pomocą metalowych elementów – koperta i pasek tworzą całość. Pośrodku koperty znajduje się okrągła tarcza. Najczęściej jej metalowe elementy przyjmują złoty kolor, podobnie jak wskazówki zegarka.

Uważa się, że zegarki Ice Watch przyjęły znaną dzisiaj formę, ponieważ założyciel marki chciał wprowadzić na rynek zegarmistrzowski nieco zabawy i spontaniczności. Odejście od klasycznych skórzanych pasków, srebrnych i złotych bransolet oraz stonowanej kolorystyki, okazało się strzałem w dziesiątkę. Kolorowe, lekkie zegarki szybko zdobyły uznanie kobiet w różnym wieku. Oferta marki jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Modne są zarówno pastelowe odcienie zegarków, mocne kolory cytrusowe, jak i zegarki w ciemnych kolorach, na które przychylniej spoglądają mężczyźni. Ciekawa kolorystyka i nietypowe rozwiązania konstrukcyjne są tym, co zdecydowanie wyróżnia markę Ice Watch.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments