Strona głównaDom i OgródProducenci drzwi wewnętrznych – krótki przegląd

Producenci drzwi wewnętrznych – krótki przegląd

W naszych mieszkaniach aranżujemy przestrzeń tak, by było nam z jednej strony miło i przyjemnie, z drugiej strony istotne jest to by poszczególne elementy wystroju wpisywały się w utrzymaną stylistykę. Niezależnie od tego czy w przestrzeni domowej dominuje styl skandynawski, minimalistyczny, industrialny, loftowy czy klasyczny musi być także wygodnie i funkcjonalnie. Zabiegamy o to, by każdy domownik poczuł się komfortowo. Nie bez znaczenia pozostaje więc wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych. Ten element wykończeniowy pełni w zasadzie wszystkie role – składa się na cały wystrój, pozwala nam wyciszyć pokoje dzieci i wpływa na ogólne wrażenia. Zobaczmy jacy producenci dostępni na rynku oferują wysokiej jakości drzwi wewnętrzne z zachowaniem rozsądnej ceny.

#Porta

To Polska marka, która na rynku jest już od 30 lat i wypracowała sobie opinię solidnej i wyznaczającej wnętrzarskie trendy. Przez te trzy dziesięciolecia Porta prężnie rozwijała swoje zakłady stając się bardzo rozpoznawalną i chętnie wybieraną marką. Producenta wyróżniają bardzo wysokie standardy. Stosuje się tu zawsze najnowocześniejsze technologie, dzięki którym wzornictwo stolarki drzwiowej stoi na wysokim poziomie. Obecnie producent oferuje ok. 6000 modeli drzwi wewnętrznych. Tak szeroka oferta pozwala prezentować bogatą kolorystykę i design. Możemy przebierać w modelach, dobierać kolory i rozwiązania technologiczne. W zależności od potrzeb z powodzeniem wybierzemy odpowiednie skrzydło drzwiowe, które uzupełni tę czy inną stylistykę wnętrza.

#POL-SKONE

To kolejny renomowany i uznany na wielu rynkach polski producent drzwi wewnętrznych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że marka działająca już od 1990 r. bardzo wielką wagę przykłada do ekologii. Już od 20 lat POL-SKONE posiada certyfikat na System Zapewnienia Jakości z normą ISO 9001 uzyskany w Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. Cała filozofia producenta opiera się na pozostaniu przyjaznym środowisku. Niewiele firm w Polsce może poszczycić się międzynarodowym certyfikatem FSC®, czyli Forest Stewardship Council®. Sama oferta drzwi wewnętrznych jest bogata i obejmuje drzwi malowane, laminowane, okleinowane czy fornirowane.

#DRE

Marka DRE od początku swojego istnienia funkcjonuje w Elblągu. Producent szczyci się tym, że pozostaje w zgodzie z lokalnym biznesem oraz wspieranie dostawców, którzy działają w tym regionie. Taki model działania pozwolił marce wypracować silną dzisiaj pozycję rynkową. Marka jest rozpoznawalna i kojarzona z wysoką jakością. Bardzo dużą rolę odgrywa dla producenta dorównywanie technologicznym trendom. To tutaj wdraża się także pionierskie rozwiązania, które pozwalają wybić się marce na dość dobrze zagospodarowanym rynku. W ofercie DRE znajdziemy setki propozycji, zarówno drzwi ramowych, jak i płytowych. Stylistyki są różne, jak i konfiguracje oraz zastosowane rozwiązania technologiczne.

Wybór stolarki drzwiowej może rzeczywiście przysporzyć kłopoty ze względu na bogactwo rynkowej oferty. Warto jednak przyjrzeć się rodzimym producentom, którzy odnaleźli się nie tylko na polskim rynku, ale są doceniani także za granicą.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments