Strona głównaZdrowiePolski psycholog w Londynie

Polski psycholog w Londynie

Nawarstwiające się problemy w życiu prywatnym i zawodowym prowadzą do znacznego obniżenia nastroju. Jeśli natychmiastowe rozwiązanie problemów nie będzie możliwe i przez długi czas nie wydarzy się nic pozytywnego, a bliscy nie zapewnią odpowiedniego wsparcia, obniżony nastrój może przerodzić się w stany depresyjne, wymagające konsultacji ze specjalistą. Dla Polaków przebywających w UK najlepszym rozwiązaniem będzie polski psycholog w Londynie, z którym będą mogli porozmawiać w ojczystym języku.

Problemy Polaków na emigracji

Długi pobyt w innym kraju, nierzadko z dala od rodziny, to kolejna z przyczyn pojawiających się problemów natury psychicznej. Zdarza się, że zagraniczny wyjazd zarobkowy podyktowany jest złą sytuacją finansową rodziny, znacznym zadłużeniem, czy też chorobą kogoś bliskiego, wymagającego kosztownego leczenia. Osoby mniej odporne psychicznie bardzo trudno znoszą taką sytuację, zwłaszcza jeśli w UK nie mają nikogo bliskiego. Wolny czas spędzają samotnie, bądź w gronie osób,
z którymi nie do końca czują się swobodnie. Jeśli dodatkowo wykonują w Wielkiej Brytanii pracę poniżej swoich możliwości, bardzo szybko tracą dobry nastrój. Każdego dnia zaczyna im towarzyszyć uczucie niepokoju, pustki, pojawiają się problemy ze snem. Nierzadko w grę wchodzą używki, które jedynie pogłębiają problem. Polski psycholog Londyn to nieocenione wsparcie dla osób, które znajdą się w trudnej sytuacji i nie wiedzą, jak poradzić sobie ze swoimi problemami.

Gdzie szukać psychologa w UK?

Brytyjski rynek pracy od dawna uznawany jest za wyjątkowo atrakcyjny dla polskich specjalistów. Od lat na Wyspach mieszka i pracuje wielu lekarzy polskiej narodowości, nastawionych na ustawiczny rozwój i chcących otrzymywać godziwe wynagrodzenie. Większość lekarzy, którzy funkcjonują w ten sposób od wielu lat i prowadzą w UK własne przychodnie medyczne, nie planuje powrotu do Polski, pomimo tego, że nie znajduje się już na terenie Unii Europejskiej. Oznacza to, że w Wielkiej Brytanii bez trudu znajdziemy polska przychodnię i polskiego lekarza, w tym również psychologa. Polski psycholog w Londynie czy innym dużym mieście jest łatwo dostępny dla polskich pacjentów.

Polski psycholog w Londynie

Dobry psycholog to nieocenione wsparcie w trudnych chwilach. Pomaga znaleźć sens nieprzyjemnych uczuć, zrozumieć, jaka jest ich przyczyna, wypracować z pacjentem metody, które pozwolą na stopniową poprawę samopoczucia. Wykwalifikowany polski psycholog w Londynie pomoże osobom indywidulanym, ale również potrzebującym terapii parom. Wśród polskich specjalistów znajdują się także psycholodzy odpowiedni dla młodych pacjentów – dzieci i młodzieży, którzy nierzadko borykają się z uzależnieniem od Internetu czy brakiem akceptacji w grupie rówieśniczej.

Do psychologa mogą zgłosić się osoby, które mają trudności w nawiązywaniu kontaktów, odczuwają silny stres i stany lękowe, borykają się z depresją, albo przeżyły jakąś traumę. Psycholog pomoże także w przypadku różnego rodzaju uzależnień, przede wszystkim od używek, ale nie tylko. Wesprze osoby borykające się z określonymi przypadłościami, np. nadpobudliwością psychoruchową czy dysleksją. Do psychologa mogą zgłosić się także osoby borykające się z problemami w życiu zawodowym, problemami w związku czy też problemami wynikającymi z różnic kulturowych (ściśle związane z emigracją).

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments